Мы используем cookies, пользовательские данные в целях функционирования и улучшения сайта. Продолжая использовать наш сайт, вы даете согласие с Политикой о конфиденциальности
Piekrītu

ДОЛГОСРОЧНЫЙ КАПИТАЛ ДЛЯ ПРЕДРИЯТИЙ

Долгосрочное финансирование до EUR 1,000,000 для инвестиций и проэктов по приобретению бизнеса.
ИСПОЛЬЗУЙТЕ ВСЕ ВОЗМОЖНОСТИ
ИСПОЛЬЗУЙТЕ ВОЗМОЖНОСТИ

О ПРОДУКТЕ

Инвестиции в бизнес, продукт разработанный для реализации долгосрочных проектов. Это прекрасное дополнение к банковскому финансированию, а так же альтернатива венчурному капиталу. Финансирование доступно для предриятий со стабильным денежным потоком и желанием расширить бизнес. Клиенты используют данный продукт так же для выкупа долей предприятия от партнеров. Финансисты называют данный продукт – мезонином.
Рассмотрение данного финансирования занимает от 1 до 3 месяцев. Так же можно привлечь инвесторов для проекта через платформу CAPITALIA.ME. Примеры применения данного продукта:
  • Расширение производства и приобретение оборудования
  • Выкупить доли совладельцев
  • Для производства новой линии продуктов
  • Выйти на новый рынок

ОСНОВЫЕ УСЛОВИЯ

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Сумма кредита От EUR 100,000 до 1,000,000
Срок До 5 лет
Переплата Годовая процентная ставка от 12%
Погашение Аморизация (постепенная)
Документация Индивидуально
Комиссии Прайс-лист

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ

ЧТО ТАКОЕ МЕЗОНИН ИЛИ ИНВЕСТИЦИИ?

Мезонин (от английского "mezzanine") новый продукт в Латвии, но уже ставший известным источником реализации проектов, замены банковскому финансированию, совмещающий в себе банковский кредит и венчурный капитал одновременно. В обиходе упоминается как альтернативный, субординированный, без обеспечения а так же паралельное финансирование. Для удобства и простоты мы называем это продукт – инвестициями в бизнес.

ЧЕМ ИНВЕСТИЦИИ ОТЛИЧАЮТСЯ ОТ КРЕДИТА И В ЧЕМ ПРЕИМУЩЕСТВА ПЕРЕД ВЕНЧУРНЫМ КАПИТАЛОМ?

Riska kapitāls ir labs finansējuma avots daudziem uzņēmumiem, jo tas neprasa regulārus procentu maksājumus vai pamatsummas atmaksu. Tomēr riska kapitāls nozīmē arī augstākas šī kapitāla izmaksas, nepieciešamību pārdot uzņēmumu nākotnē un dalīšanos ar kompānijas vadību. Turpretim aizdevums ir lētāka nauda biznesam un neprasa dalīšanos ar uzņēmuma kapitāldaļām un pārvaldi. Capitalia investīciju finansējumu var izmantot arī kā papildinājumu riska kapitāla līdzekļu piesaistei.

Kādas ir investīciju aizdevuma priekšrocības, salīdzinot ar banku kredītu?

Mūsu investīciju finansējums ir būtiski pieejamākas nekā bankas aizdevums, jo to piesaistīšanai nevajag nodrošināt likvīdu aktīvu ķīlu. Tāpat Capitalia piedāvā aizdevumus arī jaunākiem un mazākiem uzņēmumiem nekā komercbankas. Atšķirībā no banku kredīta mūsu finansējuma atmaksas grafiks ir ļoti pielāgojams katra uzņēmuma naudas plūsmas iespējām. Nereti šis aizdevums tiek izmantots papildu bankas kredītam gadījumos, kad komercbankas nav gatavas piešķirt kredītu uzņēmumam vēlamajā apmērā.

Cik ilgā laikā var saņemt investīciju finansējumu?

Līdzīgi kā piesaistot riska kapitāla finansējumu, izsniedzot investīciju aizdevumu, Capitalia vēlēsies detalizēti iepazīties ne tikai ar uzņēmuma finansēm un darbības plāniem, bet arī ar vadības komandu, tirgus perspektīvām un uzņēmuma stratēģiju. Rezultātā finanšu analīzes, izvērtēšanas, pārrunu un līgumu noslēgšanas procedūra investīcijai parasti ir ilgāka kā bankām, bet reti kad pārsniedz 3 mēnešus. Gadījumā, ja nauda biznesam ir nepieciešama ātrāk, aicinām iepazīties ar citiem Capitalie piedāvātajiem finansējuma produktiem uzņēmumiem.

Vai investīciju aizdevuma noteikumi ļauj uzņēmumam piesaistīt citu finansējumu?

Mūsu investīciju aizdevuma klātbūtne uzņēmumā ļauj tam vieglāk piesaistīt arī citus kapitāla sniedzējus – gan riska kapitālu, gan bankas kredītu, kā arī nodrošināt šāda kapitāla saņemšanu par izdevīgākiem noteikumiem. Tā kā Capitalia līdz ar aizdevuma sniegšanu ir veikusi rūpīgu uzņēmuma pārbaudi, bankas un pašu kapitāla investoru acīs ieguldījuma risks kompānijā tiek samazināts. Šis aizdevums var arī kalpot kā veids finansējuma avotu diversifikācijai, lai mazinātu kompānijas darbības atkarību no viena finansētāja, piemēram, vienas bankas. Capitalia labprāt sniedz uzņēmumiem atbalstu arī cita finansējuma piesaistē.

Vai ar šo aizdevumu var finansēt arī jaundibinātus uzņēmumus?

Nē, investīciju aizdevums ir paredzēts uzņēmumiem, kas jau veic operatīvo darbību vismaz pāris gadu garumā un kuram ir stabila ienākumu naudas plūsma. Ja nauda biznesam ir nepieciešama jaunākam uzņēmumam, aicinām iepazīties ar Capitalia piedāvāto gidu alternatīvā finansējuma piesaistē.

Примеры клиентов

​Enola

Piesaistīja finansējumu ar mērķi apgādāt ķīmijas laboratorijas ar nepieciešamo aprīkojumu un turpināt nodrošināt izcilu servisu

​Saukumi

Sāka izmantot Capitalia rēķinu pirkšanas pakalpojumu ar mērķi paplašināt biznesu un nodrošināt ātrāku naudas plūsmu

​Gandrs

Uzsākot jaunu sezonu uzņēmums palielināja apgrozāmos līdzekļus un iegādājās sezonas aktuālākos produktus

Ērenpreiss

Для подготовки к очередному сезону предприятие заказало необходимые материалы из азии для производства велосипедов.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, uzņēmums pasūtīja jaunākās žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašāku produktu spektru saviem klientiem

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, uzņēmums atvēra jaunu optikas tirdzniecības vietu Rīgas centrā ar specializāciju uz zīmola briļļu tirdzniecību

Shadow

Paplašinot darbību uzņēmums iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem

Valtera Restorāns

Restorāns Rīgā ar papildus finansējuma palīdzību atjaunoja un papildināja virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām

Taste Caps!

Uzņēmums, kas specializējas augļu, ogu un riekstu saldumu ražošanā, piesaistīja papildus kapitālu izmaksu segšanai nesezonā
+371 2880 0880