Мы используем Cookies

ДОЛГОСРОЧНЫЙ КАПИТАЛ ДЛЯ ПРЕДРИЯТИЙ

Долгосрочное финансирование до EUR 1,000,000 для инвестиций и проэктов по приобретению бизнеса.

О ПРОДУКТЕ

Инвестиции в бизнес, продукт разработанный для реализации долгосрочных проектов. Это прекрасное дополнение к банковскому финансированию, а так же альтернатива венчурному капиталу. Финансирование доступно для предриятий со стабильным денежным потоком и желанием расширить бизнес. Клиенты используют данный продукт так же для выкупа долей предприятия от партнеров. Финансисты называют данный продукт – мезонином.
Рассмотрение данного финансирования занимает от 1 до 3 месяцев. Так же можно привлечь инвесторов для проекта через платформу CAPITALIA.ME. Примеры применения данного продукта:
  • Расширение производства и приобретение оборудования
  • Выкупить доли совладельцев
  • Для производства новой линии продуктов
  • Выйти на новый рынок

ОСНОВЫЕ УСЛОВИЯ

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Сумма кредита От EUR 100,000 до 1,000,000
Срок До 5 лет
Переплата Годовая процентная ставка от 12%
Погашение Аморизация (постепенная)
Документация Индивидуально
Комиссии Прайс-лист

ЧАСТО ЗАДАВАЕМЫЕ ВОПРОСЫ

ЧТО ТАКОЕ МЕЗОНИН ИЛИ ИНВЕСТИЦИИ?

Мезонин (от английского "mezzanine") новый продукт в Латвии, но уже ставший известным источником реализации проектов, замены банковскому финансированию, совмещающий в себе банковский кредит и венчурный капитал одновременно. В обиходе упоминается как альтернативный, субординированный, без обеспечения а так же паралельное финансирование. Для удобства и простоты мы называем это продукт – инвестициями в бизнес.

ЧЕМ ИНВЕСТИЦИИ ОТЛИЧАЮТСЯ ОТ КРЕДИТА И В ЧЕМ ПРЕИМУЩЕСТВА ПЕРЕД ВЕНЧУРНЫМ КАПИТАЛОМ?

Riska kapitāls ir labs finansējuma avots daudziem uzņēmumiem, jo tas neprasa regulārus procentu maksājumus vai pamatsummas atmaksu. Tomēr riska kapitāls nozīmē arī augstākas šī kapitāla izmaksas, nepieciešamību pārdot uzņēmumu nākotnē un dalīšanos ar kompānijas vadību. Turpretim aizdevums ir lētāka nauda biznesam un neprasa dalīšanos ar uzņēmuma kapitāldaļām un pārvaldi. Capitalia investīciju finansējumu var izmantot arī kā papildinājumu riska kapitāla līdzekļu piesaistei.

Kādas ir investīciju aizdevuma priekšrocības, salīdzinot ar banku kredītu?

Mūsu investīciju finansējums ir būtiski pieejamākas nekā bankas aizdevums, jo to piesaistīšanai nevajag nodrošināt likvīdu aktīvu ķīlu. Tāpat Capitalia piedāvā aizdevumus arī jaunākiem un mazākiem uzņēmumiem nekā komercbankas. Atšķirībā no banku kredīta mūsu finansējuma atmaksas grafiks ir ļoti pielāgojams katra uzņēmuma naudas plūsmas iespējām. Nereti šis aizdevums tiek izmantots papildu bankas kredītam gadījumos, kad komercbankas nav gatavas piešķirt kredītu uzņēmumam vēlamajā apmērā.

Cik ilgā laikā var saņemt investīciju finansējumu?

Līdzīgi kā piesaistot riska kapitāla finansējumu, izsniedzot investīciju aizdevumu, Capitalia vēlēsies detalizēti iepazīties ne tikai ar uzņēmuma finansēm un darbības plāniem, bet arī ar vadības komandu, tirgus perspektīvām un uzņēmuma stratēģiju. Rezultātā finanšu analīzes, izvērtēšanas, pārrunu un līgumu noslēgšanas procedūra investīcijai parasti ir ilgāka kā bankām, bet reti kad pārsniedz 3 mēnešus. Gadījumā, ja nauda biznesam ir nepieciešama ātrāk, aicinām iepazīties ar citiem Capitalie piedāvātajiem finansējuma produktiem uzņēmumiem.

Vai investīciju aizdevuma noteikumi ļauj uzņēmumam piesaistīt citu finansējumu?

Mūsu investīciju aizdevuma klātbūtne uzņēmumā ļauj tam vieglāk piesaistīt arī citus kapitāla sniedzējus – gan riska kapitālu, gan bankas kredītu, kā arī nodrošināt šāda kapitāla saņemšanu par izdevīgākiem noteikumiem. Tā kā Capitalia līdz ar aizdevuma sniegšanu ir veikusi rūpīgu uzņēmuma pārbaudi, bankas un pašu kapitāla investoru acīs ieguldījuma risks kompānijā tiek samazināts. Šis aizdevums var arī kalpot kā veids finansējuma avotu diversifikācijai, lai mazinātu kompānijas darbības atkarību no viena finansētāja, piemēram, vienas bankas. Capitalia labprāt sniedz uzņēmumiem atbalstu arī cita finansējuma piesaistē.

Vai ar šo aizdevumu var finansēt arī jaundibinātus uzņēmumus?

Nē, investīciju aizdevums ir paredzēts uzņēmumiem, kas jau veic operatīvo darbību vismaz pāris gadu garumā un kuram ir stabila ienākumu naudas plūsma. Ja nauda biznesam ir nepieciešama jaunākam uzņēmumam, aicinām iepazīties ar Capitalia piedāvāto gidu alternatīvā finansējuma piesaistē.

Примеры клиентов

Ērenpreiss

Для подготовки к очередному сезону предприятие заказало необходимые материалы из азии для производства велосипедов.

Thomson solutions

После участия в международной выставке, thomson solutions заказали новые жалюзи из германии и испании для удовлетворения спроса в латвии.

Take a look

При расширении бизнеса take a look открыли новый бутик оптики в самом сердце риги.

Shadow

Для расширения деятельности автосервисс закупил дополнительные инструменты и материалы для ремонта, реставрации и покраски автомобилей

Valtera Restorāns

Излюбленный ресторан в Риге обновил кухонное оборудование самого высокого качества.

Taste Caps!

Брэнд Taste Caps! Известен своими натуральными и вкусными продуктами, произведенными из ягод, плодов Латвии, особенно миндальное печенье без глютена. Компания получила международное признание за вкус и дизайн своей продукции.
+371 2880 0880