Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai

Finanšu uzņēmums Capitalia

NASDAQ Baltic fondu biržā pārstāvētā Capitalia ir vadošais mazo un vidējo uzņēmumu finansētājs Baltijas valstīs.
Ar mūsu 100% fokusu apkalpot tikai mazos un vidējos uzņēmums, mēs spējam sniegt pieejamu finansējumu, kas kalpo kā papildinājums komercbanku kredītiem vai valsts atbalsta instrumentiem. Kopš Capitalia dibināšanas 2007. gadā mēs esam finansējuši vairāk kā 1000 kompānijas, kā arī konsultējuši virs 100 uzņēmumus dažādos finanšu jautājumos. Starp mūsu klientiem ir bijuši gan nelieli uzņēmumi kā TasteCaps, gan atpazīstamas kompānijas kā Stenders un Uprent. Šie ir bijuši galvenie mūsu attīstības posmi:
 • 2007
  Dibināta ar mērķi piedāvāt Latvijas uzņēmumiem alternatīvo finansējumu
 • 2011
  Uzsākam piedāvāt pieejamu un ērtu finansējumu maziem uzņēmumiem arī Lietuvā
 • 2013
  Ieviešam inovatīvu finansējuma produktu tirdzniecības uzņēmumiem – POS kredīts
 • 2014
  Mūsu obligāciju emisija tiek izvietotas NASDAQ Baltic fondu biržā
 • 2016
  Uzsākam darbību Igaunijā un paplašinām sadarbību ar savstarpējo aizdevumu platformu Mintos
Mēs specializējamies darbam tieši ar maza un vidēja izmēra uzņēmumiem. Capitalia mērķis ir būt vienkāršam, pieejamam un modernam finansējuma avotam. Mēs labprāt dalāmies ar pieredzi, ieteikumiem un kontaktiem arī situācijās, kad nespējam piedāvāt klientiem savus pakalpojumus vai finansējumu. Taču mēs saprotam, ka uzņēmējiem biznesa attīstībai nav svarīgs tikai finansējums, bet arī padoms, informācija un ikdienā noderīgi vadības rīki. Tāpēc mēs esam izstrādājam un regulāri atjaunojam uzņēmumiem resursus biznesa vadībai, kā arī regulāri iesaistāmies diskusijās un viedokļos par mazā biznesa aktualitātēm.
Mēs arī vēlamies būt atbildīgi partneri, veidojot Baltijas valstu finanšu ekosistēmu. Mēs esam vieni no Rīgas Ekonomikas augstskolas Mentoru kluba dibinātājiem un bieži piedalāmies kā lektori dažāda profila semināros par investīciju, finanšu analīzes un biznesa pārdošanas jautājumiem. Mēs esam palīdzējuši izveidot Latvijas Biznesa Eņģeļu tīklu, kā arī uzņēmušies aktīvu lomu Latvijas Riska Kapitāla asociācijas attīstībā. No 2009. - 2012. gadam Capitalia pārvaldīja EUR 9 miljonu lielu riska kapitāla fondu Otrajā Eko Fondā, nodrošinot vienu no labākajām ieguldījumu atdevēm Latvijas riska kapitāla vēsturē.
Mūsu vadības komanda ir bāzēta Rīgā, savukārt Lietuvā un Igaunijā mēs darbojamies caur meitas sabiedrībām Capitalia Finance UAB (Lietuva) un Capitalia Finance OU (Igaunija).
+371 2880 0880