Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai
Piekrītu

Kļūsti par Capitalia sadarbības partneri

Partnerībā ar Capitalia, jūs variet gan gūt papildus ienākumus, gan piedāvāt saviem klientiem noderīgus finanšu pakalpojumus.

Trīs partneru programmas

Individuāli pieskaņotas partneru programmas

Stratēģiskais partneris

Integrē Capitalia finansējuma savā pakalpojumu vai produktu klāstā
Lasīt vairāk

Konsultatīvais partneris

Konsultē klientus Capitalia finansējuma piesaistē
Lasīt vairāk

Interneta
partneris

Pārsūti mums klientus, kam ir aktuāls finansējums mazajam biznesam
Lasīt vairāk

Stratēģiskais partneris

Integrē Capitalia finansējumu sava uzņēmuma pakalpojumu klāstā. Šāds partnerības modelis der jebkuram uzņēmumam, kas stādā ar mazā biznesa sektoru. Izstrādājot kopīgus tehnoloģiju un mārketinga risinājumus, mēs varam piedāvāt jūsu klientiem ērtu pieeju finansējumam. Tāpat, sadarbībā ar Capitalia, jūs varat nodrošināt saviem klientiem nepieciešamos finanšu līdzekļus, lai tie varētu iegādāties jūsu preces vai pakalpojumus.

Sadarbības paraugs

Uzņēmums piedāvā maziem biznesiem mārketinga un pārdošanas apmācības. Ar Capitalia palīdzību, piedāvājot šos pakalpojumus klientiem uz nomaksu, uzņēmums spēja dubultot savu semināru apmeklējumu.

Konsultatīvais partneris

Informē un iesaki saviem klientiem Capitalia finansējumu. Šis sadarbības variants ir lieliski piemērots grāmatvedības, finanšu konsultāciju un citiem uzņēmumiem, kas ikdienā apkalpo mazos uzņēmumus. Capitalia apmāca jūsu darbiniekus par mūsu piedāvātiem finansējuma rīkiem, kā arī nodrošina reklāmas materiālus un citus atbalsta rīkus.

Sadarbības paraugs

Uzņēmums nodrošina grāmatvedības, eksporta un finanšu konsultāciju pakalpojumus maziem uzņēmumiem Kurzemes reģionā. Sadarbībā ar Capitalia tas piedāvā saviem klientiem arī Capitalia piedāvātos finansējumu, paplašinot savu sniegto pakalpojumu loku.

Informatīvais partneris

Pārsūti savus mājas lapas apmeklētājus vai klientus uz Capitalia, nopelnot par to klientu piesaistes komisiju. Sadarbība īpaši piemērota mājas lapām, kas orientētas uz biznesa audienci, kā arī citiem uzņēmumiem, kas grib rast papildus ienākumu avotus no savu apmeklētāju plūsmas.

Sadarbības paraugs

Uzņēmums apkopo dažādas kredītu saņemšanas iespējas privātpersonām un uzņēmumiem. Integrējot Capitalia piedāvājumu savā portālā, kompānija gūst regulāru ikmēneša ienākumu avotu.
Piesakies sadarbībai ar Capitalia
Pieteikties sadarbībai
+371 2880 0880