Mēs izmantojam sīkdatnes

MŪSU SPECIĀLISTI

Mūsu speciālistu komanda ir gatava sniegt atbalstu mazajam biznesam ne tikai finansējuma jautājumos.

Juris Grišins

Vadītājs
Starptautiska pieredze strādājot vadošās investīciju bankās Autrumeiropā, Islandē un Zviedrijā. Kopš 2006. gada aktīvi darbojas riska kapitāla jomā, pārvaldot vienu no lielākajiem vietējiem riska kapitāla fondiem Latvijā. Patreiz ieņem valdes locekļa amatus Latvijas Riska Kapitāla asociācijā un REA mentoru klubā. Izglītība - Rīgas Ekonomikas augstskola (BSc), Varvikas Biznesa augstskola (MBA)
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Es esmu liels Miimo minimālistisko kalendāru piekritējs. Lielisks veids kā atskatīties uz gadā notiekošo.

Pāvels Šnejersons

Direktors, Korporatīvie darījumi
Biznesa vadības eksperts ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi vadošos amatos. Viens no "Aizkraukles bankas" veiksmīgās izaugsmes pamatlicējiem kopš bankas darbības pirmsākumiem 1995. gadā. Izglītība - Rīgas Ekonomikas augstskola (Executive MBA)
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Apbrīnoju fitnesa klubu DCH Studija. Ar savu profesionalitāti un aizrautību kluba īpašnieki un treneri izveidoja lojālo fanu pulku. Klienti apmeklē to ne tikai neparasto treniņu dēļ, bet arī, lai uzlādētos ar pozitīvām emocijām

Elana Novikova

Speciāliste, Uzņēmumu finansēšana
Pieredze iegūta strādājot banku un finanšu sekotorā, sniedzot konsultācijas un risinājumus kreditēšanas jautājumos privātpersonām un uzņēmumiem. Izglītība - Biznesa augstskola Turība (BSc)
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Vienmēr prieks iegriezties skaistuma pasaulē Pink Nail Art Studio, vienmēr jūties gaidīts un labs garastāvoklis visai dienai garantēts.

Lelde Vītiņa

Galvenā grāmatvede
Vairāk kā 15 gadu pieredze grāmatvedības darba organizēšanā un vadībā, kā arī dažādu uzņēmumu valdes un padomes darbā. MBA grāds iegūts Latvijas Universitāte. Ir sertificēts kvalitātes vadītājs (Bureau Veritas sertifikāts) un sertificēts iekšējais auditors (Det Norske Veritas sertifikāts).
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Man ļoti garšo Ķelmēnu bioloģiskā rupmaize. Esmu lojāla šai ceptuvei jau vairāk kā 5 gadus

Irina Tomase

Biroja administratore
Pieredze iegūta, strādājot uzņēmumā “Cherry Media”, sniedzot atbalstu kolēģiem ikdienas pienākumu veikšanā, konsultējot uzņēmumus par sabiedrības produktiem un rūpējoties par pozitīva tēla rašanos. Izglītība – bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadīšanā Banku Augstskola.
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Raundas dārza eklērnīca – vieta, kur iegriezties pēc garda eklēra, tādējādi padarot savu dienu vēl labāku.
+371 2880 0880