Mēs izmantojam sīkdatnes

MŪSU SPECIĀLISTI

Mūsu speciālistu komanda ir gatava sniegt atbalstu mazajam biznesam ne tikai finansējuma jautājumos.

Juris Grišins

Vadītājs
Starptautiska pieredze strādājot vadošās investīciju bankās Autrumeiropā, Islandē un Zviedrijā. Kopš 2006. gada aktīvi darbojas riska kapitāla jomā, pārvaldot vienu no lielākajiem vietējiem riska kapitāla fondiem Latvijā. Patreiz ieņem valdes locekļa amatus Latvijas Riska Kapitāla asociācijā un REA mentoru klubā. Izglītība - Rīgas Ekonomikas augstskola (BSc), Varvikas Biznesa augstskola (MBA)
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Es esmu liels Miimo minimālistisko kalendāru piekritējs. Lielisks veids kā atskatīties uz gadā notiekošo.

Pāvels Šnejersons

Direktors, Korporatīvie darījumi
Biznesa vadības eksperts ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi vadošos amatos. Viens no "Aizkraukles bankas" veiksmīgās izaugsmes pamatlicējiem kopš bankas darbības pirmsākumiem 1995. gadā. Izglītība - Rīgas Ekonomikas augstskola (Executive MBA)
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Apbrīnoju fitnesa klubu DCH Studija. Ar savu profesionalitāti un aizrautību kluba īpašnieki un treneri izveidoja lojālo fanu pulku. Klienti apmeklē to ne tikai neparasto treniņu dēļ, bet arī, lai uzlādētos ar pozitīvām emocijām

Elana Novikova

Speciāliste, Uzņēmumu finansēšana
Pieredze iegūta strādājot banku un finanšu sekotorā, sniedzot konsultācijas un risinājumus kreditēšanas jautājumos privātpersonām un uzņēmumiem. Izglītība - Biznesa augstskola Turība (BSc)
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Vienmēr prieks iegriezties skaistuma pasaulē Pink Nail Art Studio, vienmēr jūties gaidīts un labs garastāvoklis visai dienai garantēts.

Beatrise Šlitke

Speciāliste, Uzņēmumu finansēšana
Iegūta pieredze Private Banking un investīciju bankas pakalpojumu jomā. Izglītība – Rīgas Ekonomikas augstskola (BSc).
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Kā kafijas cienītājai man vienmēr patīk iegriezties Coffee Tower kafejnīcās. Tās vienmēr atrodas tavā ikdienas maršrutā un garšo fantastiski.

Lelde Vītiņa

Galvenā grāmatvede
Vairāk kā 15 gadu pieredze grāmatvedības darba organizēšanā un vadībā, kā arī dažādu uzņēmumu valdes un padomes darbā. MBA grāds iegūts Latvijas Universitāte. Ir sertificēts kvalitātes vadītājs (Bureau Veritas sertifikāts) un sertificēts iekšējais auditors (Det Norske Veritas sertifikāts).
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Man ļoti garšo Ķelmēnu bioloģiskā rupmaize. Esmu lojāla šai ceptuvei jau vairāk kā 5 gadus

Antra Zvirgzdiņa

Biroja administratore
Pieredze iegūta, strādājot par administratīvo vadītāju starptautiskajā uzņēmumā “Cherry Media”, kā arī pildot administratīvos un sabiedrisko attiecību pienākumus Latvijas Republikas Saeimā. Izglītība - bakalaura grāds starptautiskajā uzņēmējdarbībā iegūts Latvijas Universitātē, savukārt MBA grāds iegūts RISEBA.
Kas ir tavs iecienītākais mazais bizness? Man svarīga ir kvalitāte un profesionalitāte ik vienā pakalpojumā, un, jo īpaši, ja tas saistīts ar veselību, tāpēc augstu vērtēju Novoptika acu veselības un briļļu salonu. Personiskā pieeja un profesionalitāte šeit, liek uzreiz aizmirst par visiem Rīgas lielajiem optikas saloniem!
+371 2880 0880