Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai

Finansējuma piesaistes speciālisti biznesa attīstībai un refinansēšanai

Ar uzkrāto pieredzi, pašiem veicot vairāk kā 1000 riska kapitāla un aizdevuma investīcijas, Capitalia var palīdzēt gan ar piemērotākā finansējuma atrašanu, gan izdevīgu nosacījumu noslēgšanu.

Finansējuma avoti

Gadījumos, kad uzņēmums vēlas saņemt finansējumu projektam, ko mēs paši pilnībā nevaram nofinansēt, Capitalia labprāt sniedz pakalpojumu par finansējuma piesaisti no citiem investoriem. Investīciju piesaistes process sākas ar klienta esošās situācijas un plānu analīzi, kā rezultātā mēs iesakām piemērotākos finansējuma avotus.

Bankas kredīti

Vislētākais finansējums parasti ir bankas kredīts uzņēmumiem. Pateicoties savai pieredzei un kontaktiem banku nozarē, Capitalia izprot komercbanku kreditēšanas politikas prasības un spēj sagatavot un prezentēt klienta biznesa plānu tā, lai panāktu izdevīgākus aizdevuma nosacījumus. Tomēr jāņem vērā, ka komercbanku kreditēšanas politika ir piesardzīga un to priotitāte ir lielu un stabilu uzņēmumu kreditēšana pret nodrošinājumu. Bankas kredīts ir arī mazāk elastīgs finansējuma veids no klienta viedokļa, jo stingri noteiktā grafikā ir jāveic gan procentu, gan pamatsummas maksājumi.

Atbalsta instrumenti

Klientiem, kuru projekti neatbilst banku standarta kreditēšanas noteikumiem, Capitalia var sniegt konsultācijas par dažādiem valsts atbalsta instrumentiem uzņēmējdarbībai. Šo instrumentu skaitā ir Altum atbalsta programmas, kā arī LIAA un citu organizāciju piedāvātie resursi. Capitalia palīdz klientiem sagatavot atbalsta instrumentu saņemšanai nepieciešamo dokumentāciju, tajā skaitā biznesa plānu, pieteikumu formas un citu informāciju.

Riska kapitāls

Jauniem un strauji augošiem biznesiem, piemērotākais finansējuma veids var būt riska kapitāla investīcijas. Capitalia speciālistiem ir ilgstoša pieredze, strādājot riska kapitāla nozarē, kuras rezultātā mums ir lieliski kontakti ar visiem riska kapitāla investoriem Baltijas valstīs, kā arī mēs saprotam kā izveidot sadarbības nosacījumus ar riska kapitāla fondiem, lai sasniegtu abām pusēm maksimālu izdevīgumu.

Biznesa enģeļi

Alternatīva riska kapitāla fondiem ir finansējuma piesaiste no privātiem investoriem. Capitalia ir pieeja plašai, vairāk kā 300 privāto investoru datu bāzei, ar kuriem kopā mēs veicam ieguldījumus jaunos uzņēmumos. Privāto investoru finansējums var būt īpaši piemērots salīdzinoši nelielām darījumu summām (no EUR 10 tūkstošiem līdz 100 tūkstošiem). Privātie investori jeb biznesa eņģeļi labprāt piedāvā uzņēmumiem ne tikai kapitālu, bet arī vērtīgus padomus un kontaktus. Mēs piedāvājam klientiem pilnu finansējuma piesaistes procesa vadību, tajā skaitā, palīdzot arī ar darījuma juridisko strukturēšanu un vienošanos par darījuma līguma noteikumiem.

Pieredze

Capitalia un tās speciālisti ir noslēguši vairāk kā 100 uzņēmumu pārdošanas, finansējuma piesaistes un finanšu konsultāciju darījumus Baltijas valstīs.

Pieteikties pakalpojumam

Lai pieteiktos pakalpojumam, mēs lūdzam aizpildīt zemāk esošo pieteikuma formu vai sazināties ar mūsu speciālistiem:
Datu pārzinis:
Akciju sabiedrība Capitalia
Reģ.Nr. 40003933213
Juridiskā adrese: Brīvības iela 40 - 35, LV-1050, Rīga, Latvija

Kontakti: +371 28800880, info@capitalia.lv
+371 2880 0880