Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai
Piekrītu

Apmaksā savus rēķinus vēlāk
saņem naudu ātrāk

Vienkārša un moderna faktoringa alternatīva, kas ļauj saņemt naudu par uzņēmuma izrakstīto rēķinu ātrāk vai apmaksāt savus rēķinus vēlāk.
Izmanto visas savas biznesa iespējas
Pieteikties finansējumam

Par produktu

Rēķina pārdošana ļauj uzņēmumiem pārdot izrakstīto pēcapmaksas rēķinu. Rezultātā jūs saņemsiet naudu par pārdoto preci vai pakalpojumu uzreiz, negaidot garus apmaksas termiņus no klientiem. Kas nav mazsvarīgi, rēķinu pārdošana var būt anonīma – respektīvi jūsu klients nav jāinformē par šāda darījuma noslēgšanu. Klienti šo finansējumu izmanto, lai atbrīvotu apgrozāmos līdzekļus un kāpinātu biznesa apgrozījumu. Finansējuma pielietojuma piemēri:
  • Piedāvā saviem klientiem garākus rēķinu apmaksas termiņus
  • Samaksā ātrāk saviem piegādātājiem
  • Palielini apgrozījumu un paplašini savu biznesu
  • Apmaksā savus rēķinus vēlāk

100+

Mēs jau pērkam vairāk kā 100 rēķinus katru nedēļu

100%

No mūsu klientiem izmanto šo aizdevumu atkārtoti

45 dienas

Par tik dienām mēs vidēji paātrinām klientiem rēķinu apmaksu

Kā tas darbojas

Saņem naudu par savu preci vai pakalpojumu uzreiz, negaidot 30 vai pat 90 dienu apmaksas. Pārdodot rēķinu Capitalia, nauda tiek saņemta uzreiz vienas darba dienas laikā:

Pamata noteikumi

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Finansējuma summa Limiti līdz EUR 200,000
Termiņš Rēķiniem no 15 līdz 90 dienām
Pārmaksa Komisija no 1.5% par katrām 30 dienām*
Pirkuma apmērs Apmaksājam līdz 100% no rēķina summas
Izvērtēšanas dokumenti Bilance un bankas konta pārskats
Komisijas Saskaņā ar Cenrādi
* Zemākās komisijas izmaksas ir piemērotas uzņēmumiem ar visaugstāko kredītreitingu un labāko klientu apmaksas vēsturi. Vidējā komisija rēķinu pirkšanas pakalpojumam (uz 2017. gada 31. augustu) ir 2% par katram 30 dienām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir rēķinu pārdošana?

Rēķinu pārdošana ir jauns veids kā uzņēmums var vieglāk pārvaldīt un plānot savu naudas plūsmu un apgrozāmos līdzekļus. Kad klients nodod preci vai pakalpojumu pircējam, vēl neapmaksātais rēķins tiek nosūtīts Capitalia, saņemot tūlītēju apmaksu 100% apmērā no kopējās rēķina summas. Tāpat, saņemot rēķinu, kura apmaksu uzņēmums vēlētos atlikt, Capitalia tiek nosūtīta šī rēķina informācija un Capitalia veic apmaksu uzņēmuma vietā. Abos gadījumos tiek nodrošināta pilnīga anonimitāte, kā rezultātā ne piegādātājs ne klients netiks informēts par šāda pakalpojuma izmantošanu.

Kāpēc izvēlēties rēķinu pārdošanu?

Rēķinu pārdošana uzlabo uzņēmuma naudas plūsmu un atvieglo finanšu plānošanu. Šī pakalpojuma saņemšanai tipiski nav nepieciešama papildus ķīla. Rēķinu pārdošana ir vienkāršs analogs faktoringam un kredītlīnijai, kur bizness var vienmēr pasmelties situācijās, kad pietrūkst apgrozāmie līdzekļi.

Vai par pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Nē, rēķinu pārdošanas pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par finansējuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Tāpat mūsu komisiju maksas ir ļoti caurspīdīgas un vienkāršas, saskaņā ar Cenrādi.

Kādu rēķinus var pārdot?

Mēs iegādājamies rēķinus no visām Baltijas valstīm, kā arī Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Norvēģijas un Vācijas maksātājiem. Rēķinu pirkšana nav paredzēta kavētiem rēķiniem. Attiecīgi mēs iegādājamies tikai rēķinus no labiem un stabiliem maksātājiem.

Kāds ir maksimālais rēķina apmaksas termiņš?

Capitalia rēķinu pārdošanas pakalpojuma ietvaros var izmantot rēķinus, kuru apmaksas termiņi ir ne īsāki par 15 dienām un ne garāki par 90 dienām. Rēķiniem nav noteikts minimālais summas apmērs, bet jebkuram rēķinam tiek piemērota minimālā apstrādes komisija EUR 20 apmērā.

Vai viens uzņēmums var vienlaicīgi iesniegt uz apmaksu vairākus rēķinus?

Jā, rēķinu pārdošanas līguma ietvaros var pieteikties un saņemt apmaksu vienlaicīgi vairākiem rēķiniem, nepārsniedzot rēķinu kopējo apmēru (kredītlimitu), kas ir norādīts ar Capitalia noslēgtajā līgumā.

Kas notiek, ja klienta debitors veic apmaksu mazākā apmērā kā tas ir noteikts izrakstītajā rēķinā?

Capitalia piedāvātā rēķina pārdošana ir ar regresa nosacījumu, kas nozīmē, ka klients uzņemas atbildību par sava pircēja (uz apmaksu iesniegtā debitora) maksātspēju un apņemas segt saistības, ja debitors nepilda uzņemtās saistības. Ja debitors neapmaksā rēķinu vai apmaksā to daļēji, Capitalia klientam piestāda rēķinu par atlikušo summu, kas jāapmaksā 3 darba dienu laikā.

Kā rīkoties ierosinājumu vai sūdzību gadījumā?

Mēs labprāt saņemsim jūsu ierosinājumus, kā arī izskatīsim jebkādas sūdzības par mūsu darbu. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz e-pasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Visas sūdzības izskata uzņēmuma vadītājs un tas tiks atrisinātas ne ilgāk kā 7 dienu laikā.

Klientu piemēri

​Enola

Piesaistīja finansējumu ar mērķi apgādāt ķīmijas laboratorijas ar nepieciešamo aprīkojumu un turpināt nodrošināt izcilu servisu

​Saukumi

Sāka izmantot Capitalia rēķinu pirkšanas pakalpojumu ar mērķi paplašināt biznesu un nodrošināt ātrāku naudas plūsmu

​Gandrs

Uzsākot jaunu sezonu uzņēmums palielināja apgrozāmos līdzekļus un iegādājās sezonas aktuālākos produktus

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, uzņēmums pasūtīja jaunākās žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašāku produktu spektru saviem klientiem

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, uzņēmums atvēra jaunu optikas tirdzniecības vietu Rīgas centrā ar specializāciju uz zīmola briļļu tirdzniecību

Shadow

Paplašinot darbību uzņēmums iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem

Valtera Restorāns

Restorāns Rīgā ar papildus finansējuma palīdzību atjaunoja un papildināja virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām

Taste Caps!

Uzņēmums, kas specializējas augļu, ogu un riekstu saldumu ražošanā, piesaistīja papildus kapitālu izmaksu segšanai nesezonā
+371 2880 0880