Mēs izmantojam sīkdatnes

Apmaksā savus rēķinus vēlāk
saņem naudu ātrāk

Vienkārša un moderna banku faktoringa alternatīva, kas ļauj saņemt naudu par uzņēmuma izrakstīto rēķinu ātrāk vai apmaksāt savus rēķinus vēlāk.

Par produktu

Rēķina pārdošana ļauj uzņēmumiem pārdot izrakstīto pēcapmaksas rēķinu. Rezultātā jūs saņemsiet naudu par pārdoto preci vai pakalpojumu uzreiz, negaidot garus apmaksas termiņus no klientiem. Kas nav mazsvarīgi, rēķinu pārdošana var būt anonīma – respektīvi jūsu klients nav jāinformē par šāda darījuma noslēgšanu. Klienti šo finansējumu izmanto, lai atbrīvotu apgrozāmos līdzekļus un kāpinātu biznesa apgrozījumu. Finansējuma pielietojuma piemēri:
  • Piedāvā saviem klientiem garākus rēķinu apmaksas termiņus
  • Samaksā ātrāk saviem piegādātājiem
  • Palielini apgrozījumu un paplašini savu biznesu
  • Apmaksā savus rēķinus vēlāk

100+

Mēs jau pērkam vairāk kā 100 rēķinus katru nedēļu

100%

No mūsu klientiem izmanto šo aizdevumu atkārtoti

45 d.

Par tik dienām mēs vidēji paātrinam klientiem rēķinu apmaksu

Kā tas darbojas

Saņem naudu par savu preci vai pakalpojumu uzreiz, negaidot 30 vai pat 90 dienu apmaksas. Pārdodot rēķinu Capitalia, nauda tiek saņemta uzreiz vienas darba dienas laikā:

Pamata noteikumi

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Finansējuma summa Limiti līdz EUR 200,000
Termiņš Rēķiniem no 15 līdz 90 dienām
Pārmaksa Komisija no 1.5% par katrām 30 dienām*
Pirkuma apmērs Apmaksājam līdz 90% no rēķina summas
Izvērtēšanas dokumenti Bilance un bankas konta pārskats
Komisijas Saskaņā ar Cenrādi
* Zemākās komisijas izmaksas ir piemērotas uzņēmumiem ar visaugstāko kredītreitingu un labāko klientu apmaksas vēsturi. Vidējā komisija rēķinu pirkšanas pakalpojumam (uz 2016. gada 31. decembri) ir 2.2% par katram 30 dienām.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ir rēķinu pārdošana?

Rēķinu pārdošana ir jauns veids kā uzņēmums var vieglāk pārvaldīt un plānot savu naudas plūsmu un apgrozāmos līdzekļus. Kad klients nodod preci vai pakalpojumu pircējam, vēl neapmaksātais rēķins tiek nosūtīts Capitalia, saņemot tūlītēju apmaksu 90% apmērā no kopējās rēķina summas. Tāpat, saņemot rēķinu, kura apmaksu uzņēmums vēlētos atlikt, Capitalia tiek nosūtīta šī rēķina informācija un Capitalia veic apmaksu uzņēmuma vietā. Abos gadījumos tiek nodrošināta pilnīga anonimitāte, kā rezultātā ne piegādātājs ne klients netiks informēts par šāda pakalpojuma izmantošanu.

Kāpēc izvēlēties rēķinu pārdošanu?

Rēķinu pārdošana uzlabo uzņēmuma naudas plūsmu un atvieglo finanšu plānošanu. Šī pakalpojuma saņemšanai tipiski nav nepieciešama papildus ķīla. Rēķinu pārdošana ir vienkāršs analogs faktoringam un kredītlīnijai, kur bizness var vienmēr pasmelties situācijās, kad pietrūkst apgrozāmie līdzekļi.

Vai par pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Nē, rēķinu pārdošanas pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par finansējuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Tāpat mūsu komisiju maksas ir ļoti caurspīdīgas un vienkāršas, saskaņā ar Cenrādi.

Kādu rēķinus var pārdot?

Mēs iegādājamies rēķinus no visām Baltijas valstīm, kā arī Zviedrijas, Dānijas, Somijas, Norvēģijas un Vācijas maksātājiem. Rēķinu pirkšana nav paredzēta kavētiem rēķiniem. Attiecīgi mēs iegādājamies tikai rēķinus no labiem un stabiliem maksātājiem.

Kāds ir maksimālais rēķina apmaksas termiņš?

Capitalia rēķinu pārdošanas pakalpojuma ietvaros var izmantot rēķinus, kuru apmaksas termiņi ir ne īsāki par 15 dienām un ne garāki par 90 dienām. Rēķiniem zem EUR 1,000 mēs piemērojam papildus apstrādes komisiju.

Vai viens uzņēmums var vienlaicīgi iesniegt uz apmaksu vairākus rēķinus?

Jā, rēķinu pārdošanas līguma ietvaros var pieteikties un saņemt apmaksu vienlaicīgi vairākiem rēķiniem, nepārsniedzot rēķinu kopējo apmēru (kredītlimitu), kas ir norādīts ar Capitalia noslēgtajā līgumā.

Kas notiek, ja klienta debitors veic apmaksu mazākā apmērā kā tas ir noteikts izrakstītajā rēķinā?

Capitalia piedāvātā rēķina pārdošana ir ar regresa nosacījumu, kas nozīmē, ka klients uzņemas atbildību par sava pircēja (uz apmaksu iesniegtā debitora) maksātspēju un apņemas segt saistības, ja debitors nepilda uzņemtās saistības. Ja debitors neapmaksā rēķinu vai apmaksā to daļēji, Capitalia klientam piestāda rēķinu par atlikušo summu, kas jāapmaksā 3 darba dienu laikā.

Kā rīkoties ierosinājumu vai sūdzību gadījumā?

Mēs labprāt saņemsim jūsu ierosinājumus, kā arī izskatīsim jebkādas sūdzības par mūsu darbu. Lūdzu adresējiet savas atsaukmes un komentārus uz epasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Visas sūdzības izskata uzņēmuma vadītājs un tas tiks atrisinātas ne ilgāk kā 7 dienu laikā.

Klientu piemēri

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, Thomson solutions pasūtīja jaunākas žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašu pakalpojumu spektru.

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, Take a Look atvēra jaunu un lielāku optikas tidzniecības vietu Rīgas centrā

Shadow

Paplašinot darbību IR Autoserviss iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem.

Valtera Restorāns

Iecienīts restorāns Rīgā ir atjaunojis un papildinājis virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām.

Taste Caps!

Taste Caps! ir zīmols, ko atpazīstam pēc izsmalcinātām un dabīgām Latvijas augļu, ogu un riekstu trifelēm un bezglutēna mandeļu cepumiem, kas ieguvuši atzinību, gan to dabisko sastāvdaļu un garšu, gan dizaina dēļ.
+371 2880 0880