Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai
Piekrītu

Inovatīvs finansējums tirgotājiem

Inovatīvs automātiskās atmaksas aizdevums tirdzniecības un ēdināšanas uzņēmumiem, kuri pieņem debit-/kredītkaršu norēķinus no klientiem.

Par produktu

Mūsu kredīts tirgotājiem jeb POS kredīts ir unikāls finansējums tirdzniecības uzņēmumiem. Pēc aizdevuma saņemšanas, finansējuma atmaksa notiek automātiski, ieturot atrunātu procentu no katra darījuma, ko jūsu klienti veic ar bankas kartes maksājumu. Rezultātā, kredīts tiek atmaksāts tikai tad, kad jums ir ienākumi. Klienti mūsu aizdevumu bieži izmanto, lai sagatavotos aktīvai tirdzniecības sezonai, piemēram, ziemassvētkiem. Finansējuma pielietojuma piemēri:
  • Izbūvē vasaras terasi kafejnīcai vai restorānam
  • Iepērc preci, gatavojoties uz sezonu
  • Atver vai iegādājies jaunu tirdzniecības vietu
  • Izveido interneta veikalu

12 000

Vidējā izsniegtā finansējuma summa (EUR)

90%

No mūsu klientiem izmanto šo aizdevumu atkārtoti

8 mēn.

Vidējais izsniegtā aizdevuma termiņš

Kā tas darbojas

Mēs vēlamies, lai jūsu uzņēmums var augt un pelnīt netraucēti, tāpēc aizdevuma atmaksa notiek ļoti pakāpeniski un sabalansēti. Tā ir atkarīga no jūsu uzņēmuma dienas maksājuma karšu apgrozījuma:

Pamata noteikumi

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Finansējuma summa Aizdevumi līdz EUR 100,000
Termiņš Līdz 12 mēnesiem
Pārmaksa Zemākās gada pārmaksas likmes no 8%*
Aizdevuma atmaksa Automātiska atmaksa no maksājumiem ar bankas karti
Nodrošinājums Tipiski summām līdz EUR 25,000 bez nodrošinājuma
Izvērtēšanas dokumenti Bilance un POS apgrozījuma pārskats
Komisijas Saskaņā ar Cenrādi
* Zemākās kredīta izmaksas ir piemērotas uzņēmumiem ar visstabilāko naudas plūsmu un augstāko kredītreitingu. Vidējā procentu pārmaksa klientiem ir 14% (uz 2016. gada 31. decembri). Procentu pārmaksa ir kopējo maksājumu summa, kas tiek dalīta ar izsniegtā aizdevuma apmēru. Vidējā gada procentu likme aizdevumiem (uz 2016. gada 31. decembri) ir 24%.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kādām situācijām un uzņēmumiem ir piemērots kredīts tirgotājiem?

Kredīts tirgotājam jeb POS kredīts ir speciāli izstrādāts produkts tirdzniecības un pakalpojumu uzņēmumiem, kuru klienti veic norēķinus ar debetkartēm vai kredītkartēm. Šis Capitalia aizdevums ir ātrs un vienkāršs veids, kā saņemt finansējumu apgrozāmajam kapitālam, kas nepieciešams, piemēram, līdz ar sezonas (Jāņi, Ziemassvētki u.c.) iestāšanos.

Kādi uzņēmumi var saņemt POS kredītu?

POS kredīta saņemšanai kvalificējas jebkurš uzņēmums, kuram ir POS norēķinu termināls un kuram šis termināls ir darbojies vismaz 3 mēnešus. Atkarībā no POS termināla apgrozījuma mēs nosakām maksimālo aizdevuma summu, ko varam piešķirt uzņēmumam.

Kāda ir maksimālā summa, ko uzņēmums var saņemt?

Aizdevuma summa atkarīga no tā, kādā jomā, cik sen un cik stabili uzņēmums darbojas.Tomēr POS kredīta apmērs nevar pārsniegt divu mēnešu POS termināla apgrozījumu, lai nodrošinātu to, ka kompānijai nerodas grūtības atmaksāt mūsu aizdevumu.

Vai POS termināls var būt piesaistīts jebkurai bankai?

Lai saņemtu POS kredītu, POS termināls var būt piesaistīts tikai bankai Citadele. Gadījumā, ja uzņēmuma termināls ir saistīts ar citu banku, mēs nodrošināsim ērtu un vienkāršu POS termināla pārnesi uz banku Citadele.

Kā notiek POS kredīta atmaksa?

POS kredīta atmaksa notiek automātiski. Pie aizdevuma līguma noslēgšanas uzņēmums vienojas ar Capitalia par proporciju, ko no katra POS karšu maksājuma kompānija novirzīs kredīta atmaksai. Piemēram, ja aizdevuma atmaksai tiek novirzīti 10% no katra POS norēķina, katru reizi, kad uzņēmuma klients veiks norēķinu ar kredītkarti, šāda proporcija no saņemtā maksājuma tiks automātiski novirzīta kredīta atgriešanai.

Kāpēc izvēlēties kredītu tirgotājam?

Mūsu POS kredīts ir unikāls risinājums, kā saņemt naudu biznesam Baltijas valstīs. Tā galvenā priekšrocība ir tehnoloģiskā automatizācija, kas nodrošina bezrūpīgu finansējuma atmaksu. Papildus tam, kredīta atmaksa ir pilnīgi pielāgota jūsu uzņēmuma ienākumiem. Maksā, kad vari.

Kādi dokumenti ir jāiesniedz kredīta izskatīšanai?

Capitalia no uzņēmuma lūgs iesniegt tikai bankas konta un POS termināla apgrozījuma pārskatu par pēdējiem 3 mēnešiem. Tikai specifiskos gadījumos un aizdevumiem virs EUR 10,000 mēs vēlēsimies iepazīties ar uzņēmuma bilances datiem.

Kādas ir šī finansējuma izmaksas?

Procentu likmju vietā POS kredīts tiek piešķirts ar komisijas maksu. Atkarībā no plānotā atmaksas termiņa komisija var būt no 5% līdz 40% no piešķirtā aizdevuma apmēra. Piemēram, ja EUR 1000 aizdevums ir piešķirts ar 10% komisiju, tad uzņēmums no POS termināla norēķiniem veiks automātisku atmaksu EUR 1100 apmērā. Kredīta pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas neatkarīgi no tā, vai aizdevuma piešķiršanas lēmums ir pozitīvs vai negatīvs.

Uz kādu termiņu var saņemt POS aizdevumu?

POS kredītu Capitalia izsniedz uz termiņu līdz vienam gadam. Gadījumā, ja kompānijai nepieciešams ilgāka termiņa finansējums, aicinām iepazīties ar mūsu Aizdevums uzņēmumiem produktu maziem un vidējiem uzņēmumiem.

Kā rīkoties ierosinājumu vai sūdzību gadījumā?

Mēs labprāt saņemsim jūsu ierosinājumus, kā arī izskatīsim jebkādas sūdzības par mūsu darbu. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz epasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Visas sūdzības izskata uzņēmuma vadītājs un tas tiks atrisinātas ne ilgāk kā 7 dienu laikā.

Klientu piemēri

​Enola

Piesaistīja finansējumu ar mērķi apgādāt ķīmijas laboratorijas ar nepieciešamo aprīkojumu un turpināt nodrošināt izcilu servisu

​Saukumi

Sāka izmantot Capitalia rēķinu pirkšanas pakalpojumu ar mērķi paplašināt biznesu un nodrošināt ātrāku naudas plūsmu

​Gandrs

Uzsākot jaunu sezonu uzņēmums palielināja apgrozāmos līdzekļus un iegādājās sezonas aktuālākos produktus

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, uzņēmums pasūtīja jaunākās žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašāku produktu spektru saviem klientiem

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, uzņēmums atvēra jaunu optikas tirdzniecības vietu Rīgas centrā ar specializāciju uz zīmola briļļu tirdzniecību

Shadow

Paplašinot darbību uzņēmums iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem

Valtera Restorāns

Restorāns Rīgā ar papildus finansējuma palīdzību atjaunoja un papildināja virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām

Taste Caps!

Uzņēmums, kas specializējas augļu, ogu un riekstu saldumu ražošanā, piesaistīja papildus kapitālu izmaksu segšanai nesezonā
+371 2880 0880