Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai

Specializēts aizdevums
lauksaimniecības uzņēmumiem

Sezonāls finansējums zemniekiem ar pielāgotu atmaksu atbilstoši ienākumiem no ražas novākšanas un atbalsta dienestu maksājumiem.

Par produktu

Kredīts zemniekam ir mūsu jaunākais produkts, kas izveidots, balstoties uz ilgstošu sadarbību ar mūsu lauksaimniecības klientiem. Mēs saprotam, ka lauksaimniecības biznesā ienākumi ir ļoti sezonāli, kā arī ir augsta atkarība no atbalsta institūciju maksājumiem. Tāpēc šī aizdevuma atmaksa tiek noteikta pēc ražas vai atbalsta maksājumu saņemšanas. Finansējuma pielietojuma piemēri:
  • Iepērc minerālmēslus vai sēklu lielākā apjomā un ar atlaidi
  • Paplašini apsaimniekotās zemes platības
  • Iegādājies papildus agrotehniku
  • Īsteno neparedzētus remontdarbus saimniecībā

Pamata noteikumi

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Finansējuma summa Aizdevumi līdz EUR 100,000
Termiņš Īsi un gari atmaksas termiņi no 3 līdz 12 mēnešiem
Pārmaksa Zemākās gada pārmaksas likmes no 8%*
Aizdevuma atmaksa Atmaksa termiņa beigās
Nodrošinājums Tipiski summām līdz EUR 25,000 bez nodrošinājuma
Izvērtēšanas dokumenti Gada ienākumu deklarācija (vai bilance) un bankas konta pārskats
Komisijas Saskaņā ar Cenrādi
* Zemākās kredīta izmaksas ir piemērotas uzņēmumiem ar visstabilāko naudas plūsmu un augstāko kredītreitingu. Vidējā procentu pārmaksa klientiem ir 14% (uz 2016. gada 31. decembri). Procentu pārmaksa ir kopējo maksājumu summa, kas tiek dalīta ar izsniegtā aizdevuma apmēru. Vidējā gada procentu likme aizdevumiem (uz 2016. gada 31. decembri) ir 24%.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir piemērots Capitalia aizdevums lauksaimniekam?

Capitalia piedāvātais aizdevums ir īsa un vidēja termiņa aizdevums zemnieku saimniecībām, lai finansētu apgrozāmo līdzekļu investīcijas. Mūsu kredīts ir speciāli izstrādāts finansējuma produkts zemnieku saimniecībām, kas var kalpot kā alternatīva vai papildinājums bankas aizdevumam.

Kāpēc izvēlēties mūsu aizdevumu?

Klienti novērtē mūsu aizdevumu vienkāršo saņemšanas procesu un elastību. Tāpēc bieži mūsu finansējums tiek izmantots situācijās, kad finansējums nepieciešams negaidīti un ātri, kā arī kad banku sniegtais kredīts nav pietiekošs visu vajadzību nodrošināšanai. Mēs spējam nodrošināt ātru un efektīvu finansējumu pieteikumu apstrādes procesu pateicoties 100% fokusam tikai uz mazo un vidējo uzņēmumu kreditēšanu.

Vai par kredīta pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Nē, aizdevuma pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par aizdevuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar lauksaimnieku aizdevuma izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Piešķirot kredītu, mēs lūgsim klientu segt kredīta noformēšanas un ķīlas reģistrācijas (ja nepieciešams) izmaksas saskaņā ar mūsu cenrādi.

Kā tiek noteikta aizdevumu procentu likme?

Aizdevuma maksa un aizdevuma procentu likme tiek noteikta, vērtējot katru uzņēmumu atsevišķi. Vairāki rādītāji, tajā skaitā summa, termiņš un kredītrisks nosaka aizdevuma maksas apmēru katram klientam. Mēs aktīvi īstenojam praksi samazināt procentu likmes atkārtotiem klientiem kā arī tiem klientiem, kas regulāri savlaicīgi veic ikmēneša aizdevuma apmaksu.

Uz kādu termiņu var saņemt aizdevumu?

Kredīts zemniekam tiek piešķirts uz termiņu līdz 1 gadam līdz kārtējās lauksaimniecības sezonas beigām. Neskatoties uz izvēlētā aizdevuma termiņa ilgumu, zemnieku saimniecībām vienmēr pastāv iespēja atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi (bez soda komisijām). Situācijās, kad zemnieku saimniecībai līdzekļi ir nepieciešami uz ilgāku termiņu, aicinām iepazīties ar mūsu investīciju un aizdevums uzņēmumiem produktiem.

Klientu piemēri

​Enola

Piesaistīja finansējumu ar mērķi apgādāt ķīmijas laboratorijas ar nepieciešamo aprīkojumu un turpināt nodrošināt izcilu servisu

​Saukumi

Sāka izmantot Capitalia rēķinu pirkšanas pakalpojumu ar mērķi paplašināt biznesu un nodrošināt ātrāku naudas plūsmu

​Gandrs

Uzsākot jaunu sezonu uzņēmums palielināja apgrozāmos līdzekļus un iegādājās sezonas aktuālākos produktus

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, uzņēmums pasūtīja jaunākās žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašāku produktu spektru saviem klientiem

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, uzņēmums atvēra jaunu optikas tirdzniecības vietu Rīgas centrā ar specializāciju uz zīmola briļļu tirdzniecību

Shadow

Paplašinot darbību uzņēmums iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem

Valtera Restorāns

Restorāns Rīgā ar papildus finansējuma palīdzību atjaunoja un papildināja virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām

Taste Caps!

Uzņēmums, kas specializējas augļu, ogu un riekstu saldumu ražošanā, piesaistīja papildus kapitālu izmaksu segšanai nesezonā
+371 2880 0880