Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai

Kredītlīnija biznesam
ārkārtas gadījumiem

Kredītlīnija līdz EUR 10,000 ir ērta apdrošināšana biznesiem situācijām, kad uzņēmumam ir negaidīti nepieciešami papildus naudas līdzekļi.

Par produktu

Kredītlīnija ir paredzēta uzņēmumiem, lai ātri un uz īsu laiku nosegtu apgrozāmo līdzekļu trūkumu. Klienti šo produktu izmanto, piemēram, ja uz mēneša beigām ir jāizmaksā algas, bet ar apmaksu kavējas lielākais pasūtītājs. Klienti, kas ir parakstīšu kredītlīnijas līgumu ar mums, vienas darba dienas ietvaros pēc pieprasījuma var saņemt nepieciešamo finansējuma sava uzņēmuma kontā. Līdzekļi ir jāatgriež nākošā mēneša laikā pēc savām iespējām. Būtībā mūsu kredītlīnijas produkts kalpo kā apdrošināšana uzņēmumiem, ka ārkārtas gadījumā vienmēr būs pieejama nauda biznesam. Finansējuma pielietojuma piemēri:
  • Ar apmaksu kavējas kāds no lielākiem klientiem
  • Ir radušies negaidīti izdevumi, piemēram, pamatlīdzekļu remonts
  • Steidzami jānomaksā nodokļu parāds valsts iepirkumam

Pamata noteikumi

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Finansējuma summa Līdz EUR 10,000
Termiņš 1 gads
Pārmaksa Zemākās gada pārmaksas likmes no 12%*
Aizdevuma atmaksa Atmaksa 1 mēneša laikā no izlietojuma
Izvērtēšanas dokumenti Bilance un bankas konta pārskats
Komisijas Saskaņā ar Cenrādi
* Zemākās kredīta izmaksas ir piemērotas uzņēmumiem ar visstabilāko naudas plūsmu un augstāko kredītreitingu. Vidējā procentu pārmaksa klientiem ir 14% (uz 2016. gada 31. decembri). Procentu pārmaksa ir kopējo maksājumu summa, kas tiek dalīta ar izsniegtā aizdevuma apmēru. Vidējā gada procentu likme aizdevumiem (uz 2016. gada 31. decembri) ir 24%.

Biežāk uzdotie jautājumi

Uz kādu termiņu tiek slēgts kredītlīnijas finansējums?

Kredītlīnijas finansējums tiek slēgts uz termiņu 1 gads. Pēc gada mēs atkārtoti izvērtējam uzņēmuma finanšu datus, procentu maksājumu disciplīnu un pieņemam lēmumu par kredītlīnijas turpināšanu. Gadījumā, ja uzņēmumam ir nepieciešams kredīts uz ilgāku termiņu mēs piedāvājam Aizdevumu biznesam līdz pat 5 gadiem.

Kādas ir kredītlīnijas saņemšanas un izmantošanas izmaksas?

Finansējuma pieteikumu izvērtēšanu mēs veicam bez maksas. Pozitīva lēmuma gadījumā kredītlīnijas līguma noslēgšanas brīdī tiek uzņēmumam tiek piestādīta noformēšanas komisija saskaņā ar Capitalia cenrādi. Atšķirībā no komercbanku piedāvātājām kredītlīnijām, Capitalia neprasa uzņēmumiem maksāt par neizmantoto kredītlīnijas apmēru. Ikmēneša procenti tiek aprēķināti tikai un vienīgi par faktisko izmantoto finansējumu.

Kā tiek noteikta kredītlīnijas procentu likme?

Kredītlīnijas procentu likme tiek noteikta, vērtējot katra uzņēmuma finanses un sadarbības pieredzi ar Capitalia atsevišķi. Mums ir svarīgi iepazīt klienta darbību un pārliecināties par tā apņemšanos segt savas saistības, tāpēc atkārtotiem klientiem mēs piedāvājam lētāku finansējumu. Kredītlīnijas procentu likmi nosaka uzņēmuma darbības ilgums, nozare, klientu skaits, vēsturiski finanšu dati un vēl vairāk kā 50 dažādi faktori, ko mēs vērtējam pie finansējuma piešķiršanas lēmuma.

Kā rīkoties, ja uzņēmumam ir nepieciešami lielāki naudas līdzekļi?

Šādās situācijās mēs piedāvājam uzņēmumiem iepazīties ar mūsu Aizdevumu uzņēmumiem (pieejamais finansējums līdz EUR 100,000) un rēķinu pārdošanas pakalpojumiem. Papildus informācija par finansējuma alternatīvām uzņēmumam ir pieejama arī mūsu Resursu sadaļā.

Kā rīkoties ierosinājumu vai sūdzību gadījumā?

Mēs labprāt saņemsim jūsu ierosinājumus, kā arī izskatīsim jebkādas sūdzības par mūsu darbu. Lūdzu adresējiet savas atsaukmes un komentārus uz epasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Visas sūdzības izskata uzņēmuma vadītājs un tas tiks atrisinātas ne ilgāk kā 7 dienu laikā.

Klientu piemēri

​Enola

Piesaistīja finansējumu ar mērķi apgādāt ķīmijas laboratorijas ar nepieciešamo aprīkojumu un turpināt nodrošināt izcilu servisu

​Saukumi

Sāka izmantot Capitalia rēķinu pirkšanas pakalpojumu ar mērķi paplašināt biznesu un nodrošināt ātrāku naudas plūsmu

​Gandrs

Uzsākot jaunu sezonu uzņēmums palielināja apgrozāmos līdzekļus un iegādājās sezonas aktuālākos produktus

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, uzņēmums pasūtīja jaunākās žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašāku produktu spektru saviem klientiem

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, uzņēmums atvēra jaunu optikas tirdzniecības vietu Rīgas centrā ar specializāciju uz zīmola briļļu tirdzniecību

Shadow

Paplašinot darbību uzņēmums iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem

Valtera Restorāns

Restorāns Rīgā ar papildus finansējuma palīdzību atjaunoja un papildināja virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām

Taste Caps!

Uzņēmums, kas specializējas augļu, ogu un riekstu saldumu ražošanā, piesaistīja papildus kapitālu izmaksu segšanai nesezonā
+371 2880 0880