Mēs izmantojam sīkdatnes

Vienkāršs finansējums
mazam un vidējam uzņēmumam

Ar mūsu 100% fokusu tikai uz mazo un vidējo uzņēmumu apkalpošanu, Capitalia finansējums kalpo kā vienkāršs papildinājums vai aizvietojums banku sniegtajiem aizdevumiem.

Mūsu priekšrocības

Pieejams

Visi kredītspējīgie uzņēmumi saņem finansējuma piedāvājumu

Elastīgs

Brīvi pielāgojams aizdevuma termiņš atkarībā no biznesa nepieciešamības

Vienkāršs

Vienkāršākais un ātrākais veids kā piesaistīt naudu biznesam

Vai es kvalificējos?

6
Capitalia izskata pieteikumus no uzņēmumiem, kas ir darbojušies vismaz 6 mēnešus, bet vidēji mūsu klienti ir biznesā 2 gadus
Jūsu biznesam būtu jāapgroza vismaz EUR 50 tūkstoši gadā (jeb EUR 4 tūkstoši mēnesī), bet parasti mūsu klientu apgrozījums pārsniedz EUR 200 tūkstošus
1
Mēs nevaram piešķirt aizdevumu uzņēmumiem, kuriem ir aktīvi nodokļu parādi, kas pārsniedz 1 mēneša apgrozījumu

Klientu piemēri

Stāsti, kā daži no mūsu klientiem ir izmantojuši Capitalia sniegto finansējumu:

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, Thomson solutions pasūtīja jaunākas žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašu pakalpojumu spektru.

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, Take a Look atvēra jaunu un lielāku optikas tidzniecības vietu Rīgas centrā

Shadow

Paplašinot darbību IR Autoserviss iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem.

Valtera Restorāns

Iecienīts restorāns Rīgā ir atjaunojis un papildinājis virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām.

Taste Caps!

Taste Caps! ir zīmols, ko atpazīstam pēc izsmalcinātām un dabīgām Latvijas augļu, ogu un riekstu trifelēm un bezglutēna mandeļu cepumiem, kas ieguvuši atzinību, gan to dabisko sastāvdaļu un garšu, gan dizaina dēļ.

Finansējuma process

1. Pieteikums un dokumenti

Lai uzsāktu finansējuma saņemšanas procesu mēs lūdzam aizpildīt pieteikumu aizdevumam, kā arī nosūtīt nepieciešamos papildus dokumentus. Pieteikumā var norādīt vēlamā finansējuma summu un termiņu. Esošie klienti var paātrināti pieteikties, izmantojot CAPITALIA.ME platformu.

2. Finansējuma piedāvājums

Pēc pieteikuma saņemšanas ar klientu sazinās kredītu menedžeris un pārrunā jebkādus neskaidros jautājumus. Balstoties uz saņemtajiem datiem vienas darba dienas laikā, Capitalia pieņem lēmumu gan par piedāvājamā finansējuma apmēru, gan aizdevuma noteikumiem. Piedāvājums tiek nosūtīts klientam.

3. Naudas saņemšana

Pēc aizdevuma noteikumu apstiprināšanas ar klientu, kredītspeciālists sagatavo nepieciešamo līgumu dokumentāciju uzņēmuma kredīta noformēšanai. Vienojoties par abām pusēm izdevīgu laiku, mēs norunāsim tikšanos un līgumu parakstīšanu. Aicinām klientus izmantot arī e-paraksta sniegtās priekšrocības. Finansējums uzņēmumam tiek aizskaitīts vienas darba dienas laikā kopš līguma noslēgšanas.

Finansējuma produkti

Mēs esam izstrādājuši plašu finansējuma produktu klāstu, lai pielāgotos dažādām mazo un vidējo uzņēmumu finansējuma vajadzībām.

Individuala pieeja

Mēs esam finansisti, bet ne tikai. Mēs centīsimies palīdzēt ne vien jautājumā par piemērotākā finansējuma izvēli tavam biznesam, bet arī dosim citus ieteikumus kompānijas attīstībai:
Elana Novikova
Speciāliste,
Uzņēmumu finansēšana
Beatrise Šlitke
Speciāliste,
Uzņēmumu finansēšana
+371 2880 0880