Mēs izmantojam sīkdatnes

Aizdevums uzņēmumiem
apgrozāmo līdzekļu un investīciju finansēšanai

Pielāgots aizdevums uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams kapitāls apgrozāmo līdzekļu vai investīciju finansēšanai līdz EUR 100,000.

Par produktu

Aizdevums uzņēmumiem ir mūsu populārākais produkts un tā ir lieliska alternatīva vai papildinājums komercbanku sniegtajiem kredītiem. Daudzi no klientiem, kas izmanto šo mūsu finansējumu produktu novērtē šī produkta elastību un vienkāršību. Kredīts ir piemērots gandrīz jebkuras nozares uzņēmumam, jebkādam līdzekļu izmantojumam un ar uzņēmuma vajadzībām pielāgotu atmaksas grafiku. Finansējuma pielietojuma piemēri:
  • Saņem atlaidi, pasūtot no piegādātāja preci vairumā
  • Atvērt jaunu filiāli vai pārstāvniecību
  • Ieguldi jaunas mājas lapas vai interneta veikala izveidē
  • Komercbankas piešķirtas aizdevums nav pietiekošs

15 000

Vidējā izsniegtā finansējuma summa (EUR)

84%

No mūsu klientiem izmanto šo aizdevumu atkārtoti

14 mēn.

Vidējais izsniegtā aizdevuma termiņš

Pamata noteikumi

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Finansējuma summa Aizdevumi līdz EUR 100,000
Termiņš Īsi un gari atmaksas termiņi no 3 līdz 36 mēnešiem
Pārmaksa Zemākās gada pārmaksas likmes no 8%*
Aizdevuma atmaksa Pakāpeniska amortizācija vai atmaksa termiņa beigās
Nodrošinājums Tipiski summām līdz EUR 25,000 bez nodrošinājuma
Izvērtēšanas dokumenti Bilance un bankas konta pārskats
Komisijas Saskaņā ar Cenrādi
* Zemākās kredīta izmaksas ir piemērotas uzņēmumiem ar visstabilāko naudas plūsmu un augstāko kredītreitingu. Vidējā procentu pārmaksa klientiem ir 14% (uz 2016. gada 31. decembri). Procentu pārmaksa ir kopējo maksājumu summa, kas tiek dalīta ar izsniegtā aizdevuma apmēru. Vidējā gada procentu likme aizdevumiem (uz 2016. gada 31. decembri) ir 24%.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir piemērots Capitalia aizdevums biznesam?

Capitalia piedāvātais aizdevums ir vidēja termiņa aizdevums uzņēmumiem, lai finansētu apgrozāmo līdzekļu un pamatlīdzekļu investīcijas. Mūsu kredīts ir speciāli izstrādāts finansējuma produkts mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem un tas ir daudz pieejamāks par banku aizdevumu. Papildu materiālus, informāciju un ieteikumus uzņēmumiem par finansējuma saņemšanu esam apkopojuši mūsu Resursu sadaļā.

Kāpēc izvēlēties mūsu aizdevumu?

Capitalia aizdevums ir alternatīvais finansējums uzņēmumiem. Tas nozīmē, ka mūsu sniegtie līdzekļi ir alternatīva vai papildinājums tradicionāliem banku kredītiem. Tāpat šis aizdevums uzņēmumiem ir risinājums situācijās, kad nauda biznesam ir nepieciešama ātri un vienkārši. Ar mūsu fokusu tikai un vienīgi uz mazo biznesu apkalpošanu, Capitalia kredītu izskatīšanas un piešķiršanas laiks ir ievērojami īsāks kā citām kredītiestādēm, turklāt iesniedzamo dokumentu apjoms un procedūru skaits ir nozīmīgi vienkāršots. Capitalia izskata kredītu pieteikumus no kompānijām gadrīz visās darbības nozarēs. Šis ir pāris nozares, kurās mēs aizdevumus neizskatām.

Vai par kredīta pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Nē, aizdevuma pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par aizdevuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar aizdevuma izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Piešķirot kredītu, mēs lūgsim klientu segt kredīta noformēšanas un ķīlas reģistrācijas (ja nepieciešams) izmaksas saskaņā ar mūsu Cenrādi.

Kā tiek noteikta aizdevumu procentu likme?

Aizdevuma maksa un aizdevuma procentu likme tiek noteikta, vērtējot katru uzņēmumu atsevišķi. Mūsu izstrādātais unikālais kredītspējas kalkulators izvērtēšanā izmanto vairāk ka 100 parametrus, kuru rezultātā tiek noteikts aizdevuma maksas apmērs katram klientam. Mēs aktīvi īstenojam praksi samazināt procentu likmes tiem klientiem, kas savlaicīgi veic ikmēneša aizdevuma apmaksu. Tāpat atkārtotiem klientiem aizdevuma maksa ir zemāka.

Uz kādu termiņu var saņemt aizdevumu?

Aizdevums apgrozāmajiem līdzekļiem tiek piešķirts uz termiņu līdz 1 gadam, savukārt investīciju projektiem – līdz 3 gadiem. Neskatoties uz izvēlētā aizdevuma termiņa ilgumu, uzņēmumiem vienmēr pastāv iespēja atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi (bez soda sankcijām). Situācijās, kad uzņēmumam līdzekļi ir nepieciešami neregulāri un uz īsu laiku, aicinām iepazīties ar mūsu rēķinu pārdošanas pakalpojumu. Savukārt ilgtermiņa projektu finansēšanai noderēs mūsu investīciju finansējums

Vai iespējams aizdevumu atmaksāt pirms līgumā paredzētā termiņa?

Jā, kredītu ir iespējams atdot pirms līgumā paredzētā termiņa bez jebkādām soda sankcijām. Veicot aizdevuma priekšlaicīgu atmaksu, klientam ir tikai jāsedz tekošā mēneša procentu maksājums.

Vai vienam uzņēmumam var vienlaicīgi būt aktīvi vairāki Capitalia kredīti?

Jā, arī Capitalia klienti, kam jau ir aktīvi kredīti, var pieteikties un saņemt papildu aizdevumu tam pašam vai saistītam uzņēmumam. Katram klientam tiek piešķirts un regulāri atjaunots kredītlimits, kura ietvaros brīvi kompānija var saņemt papildus līdzekļus vienas darba dienas ietvaros. Pieteikties papildus aizdevumam un apskatīt pieejamo papildus limitu var arī finanšu platformā MANA CAPITALIA.

Vai aizdevums ir pieejams uzņēmumam, kam jau ir citas kredītsaistības?

Jā, Capitalia pieņem un izvērtē kredīta pieteikumus arī no tiem uzņēmumiem, kam jau ir citas kredītsaistības, piemēram, bankas aizdevums. Mūsu finansējums ir tikai viens no plašiem rīkiem uzņēmuma finansējuma “ēdienkartē” un parasti tas tiek izmantots kā papildinājums komercbanku aizdevumiem.

Kā rīkoties nestandarta kredīta vajadzību gadījumā?

Nestandarta situācijās mēs aicinām sazināties ar mūsu kredītspeciālistu un pārrunāt aktuālo situāciju pa telefonu vai satiekoties. Capitalia ir izstrādājusi un piedāvājusi daudzus nestandarta situāciju kredītus, un mēs esam spējīgi ātri un objektīvi piemēroties katrai vajadzībai. Tāpat mēs esam gatavi palīdzēt klientiem piesaistīt finansējumu arī no citiem avotiem, piemēram, biznesa enģeļiem, bankas vai riska kapitāla fonda.

Kad ir jāsāk aizdevuma atmaksa?

Uzņēmuma kredīta atmaksa ir jāsāk nākamajā mēnesī pēc kredīta saņemšanas. Izņēmuma gadījumos varam vienoties, piemēram, par tikai procentu maksājumu veikšanu pirmajos mēnešos pēc aizdevuma izsniegšanas. Klientiem ir iespēja vienoties arī par aizdevuma saņemšanu pēc kredītlīnijas principa, bet šajā gadījuma aizdevuma procentu likme būs nedaudz augstāka.

Kā rīkoties ierosinājumu vai sūdzību gadījumā?

Mēs labprāt saņemsim jūsu ierosinājumus, kā arī izskatīsim jebkādas sūdzības par mūsu darbu. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz epasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Visas sūdzības izskata uzņēmuma vadītājs un tas tiks atrisinātas ne ilgāk kā 7 dienu laikā.

Klientu piemēri

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, Thomson solutions pasūtīja jaunākas žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašu pakalpojumu spektru.

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, Take a Look atvēra jaunu un lielāku optikas tidzniecības vietu Rīgas centrā

Shadow

Paplašinot darbību IR Autoserviss iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem.

Valtera Restorāns

Iecienīts restorāns Rīgā ir atjaunojis un papildinājis virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām.

Taste Caps!

Taste Caps! ir zīmols, ko atpazīstam pēc izsmalcinātām un dabīgām Latvijas augļu, ogu un riekstu trifelēm un bezglutēna mandeļu cepumiem, kas ieguvuši atzinību, gan to dabisko sastāvdaļu un garšu, gan dizaina dēļ.
+371 2880 0880