Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu labāku mājas lapas lietošanas pieredzi. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat mūsu Privātuma politikai
Piekrītu

Aizdevums uzņēmumiem
apgrozāmo līdzekļu un investīciju finansēšanai

Pielāgots aizdevums uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams kapitāls apgrozāmo līdzekļu vai investīciju finansēšanai līdz EUR 1,000,000.
Izmanto visas savas biznesa iespējas
Pieteikties finansējumam

Par produktu

Aizdevums uzņēmumiem ir mūsu populārākais produkts un tas ir lielisks papildinājums komercbanku sniegtajiem kredītiem. Tāpat šis aizdevums ir izmantojams gadījumā, ja uzņēmumam banku aizdevums nav pieejams vai piemērots. Daudzi no klientiem, kas izmanto šo mūsu finansējumu produktu novērtē šī produkta elastību un vienkāršību. Kredīts ir piemērots gandrīz jebkuras nozares uzņēmumam, jebkādam līdzekļu izmantojumam un ar uzņēmuma vajadzībām pielāgotu atmaksas grafiku. Finansējuma pielietojuma piemēri:
  • Saņem atlaidi, pasūtot no piegādātāja preci vairumā
  • Atvērt jaunu filiāli vai pārstāvniecību
  • Ieguldi jaunas mājas lapas vai interneta veikala izveidē
  • Iegādājies iekārtas ražošanas paplašināšanai

25 000

Vidējā izsniegtā finansējuma summa (EUR)

84%

No mūsu klientiem izmanto šo aizdevumu atkārtoti

14 mēn.

Vidējais izsniegtā aizdevuma termiņš

Pamata noteikumi

Piesaisti finansējumu ar sekojošiem pamata noteikumiem:
Finansējuma summa Aizdevumi līdz EUR 1,000,000
Termiņš Īsi un gari atmaksas termiņi no 3 līdz 36 mēnešiem
Pārmaksa Zemākās gada pārmaksas likmes no 8%*
Aizdevuma atmaksa Pakāpeniska amortizācija vai atmaksa termiņa beigās
Nodrošinājums Tipiski summām līdz EUR 25,000 bez nodrošinājuma
Izvērtēšanas dokumenti Bilance un bankas konta pārskats
Komisijas Saskaņā ar Cenrādi
* Zemākās kredīta izmaksas ir piemērotas uzņēmumiem ar visstabilāko naudas plūsmu un augstāko kredītreitingu. Vidējā procentu pārmaksa klientiem ir 12% (uz 2017. gada 31. augustu). Procentu pārmaksa ir kopējo maksājumu summa, kas tiek dalīta ar izsniegtā aizdevuma apmēru. Vidējā gada procentu likme aizdevumiem (uz 2017. gada 31. augustā) ir 22%.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir piemērots Capitalia aizdevums biznesam?

Capitalia piedāvātais aizdevums ir vidēja termiņa aizdevums uzņēmumiem, lai finansētu apgrozāmo līdzekļu un pamatlīdzekļu investīcijas. Mūsu kredīts ir speciāli izstrādāts finansējuma produkts mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem un tas ir daudz pieejamāks par banku aizdevumu. Papildu materiālus, informāciju un ieteikumus uzņēmumiem par finansējuma saņemšanu esam apkopojuši mūsu Resursu sadaļā.

Kāpēc izvēlēties mūsu aizdevumu?

Capitalia aizdevums ir alternatīvais finansējums uzņēmumiem. Tas nozīmē, ka mūsu sniegtie līdzekļi ir alternatīva vai papildinājums tradicionāliem banku kredītiem. Tāpat šis aizdevums uzņēmumiem ir risinājums situācijās, kad nauda biznesam ir nepieciešama ātri un vienkārši. Ar mūsu fokusu tikai un vienīgi uz mazo biznesu apkalpošanu, Capitalia kredītu izskatīšanas un piešķiršanas laiks ir ievērojami īsāks kā citām kredītiestādēm, turklāt iesniedzamo dokumentu apjoms un procedūru skaits ir nozīmīgi vienkāršots. Capitalia izskata kredītu pieteikumus no kompānijām gandrīz visās darbības nozarēs. Šis ir pāris nozares, kurās mēs aizdevumus neizskatām.

Vai par kredīta pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Nē, aizdevuma pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par aizdevuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar aizdevuma izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Piešķirot kredītu, mēs lūgsim klientu segt kredīta noformēšanas un ķīlas reģistrācijas (ja nepieciešams) izmaksas saskaņā ar mūsu Cenrādi.

Kā tiek noteikta aizdevumu procentu likme?

Aizdevuma maksa un aizdevuma procentu likme tiek noteikta, vērtējot katru uzņēmumu atsevišķi. Mūsu izstrādātais unikālais kredītspējas kalkulators izvērtēšanā izmanto vairāk ka 100 parametrus, kuru rezultātā tiek noteikts aizdevuma maksas apmērs katram klientam. Atkārotiem klientiem ar labu maksājumu vēsturi mēs piedāvājam turpmāko finansējumu ar izdevīgākiem noteikumiem.

Uz kādu termiņu var saņemt aizdevumu?

Aizdevums apgrozāmajiem līdzekļiem tiek piešķirts uz termiņu līdz 1 gadam, savukārt investīciju projektiem – līdz 3 gadiem. Neskatoties uz izvēlētā aizdevuma termiņa ilgumu, uzņēmumiem vienmēr pastāv iespēja atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi (bez soda sankcijām). Situācijās, kad uzņēmumam līdzekļi ir nepieciešami neregulāri un uz īsu laiku, aicinām iepazīties ar mūsu rēķinu pārdošanas pakalpojumu. Savukārt ilgtermiņa projektu finansēšanai noderēs mūsu riska kapitāla finansējums.

Vai iespējams aizdevumu atmaksāt pirms līgumā paredzētā termiņa?

Jā, kredītu ir iespējams atdot pirms līgumā paredzētā termiņa bez soda sankcijām. Veicot aizdevuma priekšlaicīgu atmaksu, klientam ir tikai jāsedz tekošā mēneša procentu maksājums.

Vai vienam uzņēmumam var vienlaicīgi būt aktīvi vairāki Capitalia kredīti?

Jā, arī Capitalia klienti, kam jau ir aktīvi kredīti, var pieteikties un saņemt papildu aizdevumu tam pašam vai saistītam uzņēmumam. Katram klientam tiek piešķirts un regulāri atjaunots kredītlimits, kura ietvaros brīvi kompānija var saņemt papildus līdzekļus vienas darba dienas ietvaros. Pieteikties papildus aizdevumam un apskatīt pieejamo papildus limitu var arī Capitalia finanšu platformā.

Vai aizdevums ir pieejams uzņēmumam, kam jau ir citas kredītsaistības?

Jā, Capitalia pieņem un izvērtē kredīta pieteikumus arī no tiem uzņēmumiem, kam jau ir citas kredītsaistības, piemēram, bankas aizdevums. Mūsu finansējums ir tikai viens no plašiem rīkiem uzņēmuma finansējuma “ēdienkartē” un parasti tas tiek izmantots kā papildinājums komercbanku aizdevumiem.

Kā rīkoties nestandarta kredīta vajadzību gadījumā?

Nestandarta situācijās mēs aicinām sazināties ar mūsu klientu konsultantu un pārrunāt aktuālo situāciju pa telefonu vai satiekoties. Capitalia ir izstrādājusi un piedāvājusi daudzus nestandarta situāciju kredītus, un mēs esam spējīgi ātri un objektīvi piemēroties katrai vajadzībai. Tāpat mēs esam gatavi palīdzēt klientiem piesaistīt finansējumu arī no citiem avotiem, piemēram, biznesa eņģeļiem, bankas vai riska kapitāla fonda, situācijās, kad paši nevaram piedāvāt finansējumu.

Kad ir jāsāk aizdevuma atmaksa?

Uzņēmuma kredīta atmaksa ir jāsāk nākamajā mēnesī pēc kredīta saņemšanas. Nepieciešamības gadījumos varam vienoties, piemēram, par tikai procentu maksājumu veikšanu pirmajos mēnešos pēc aizdevuma izsniegšanas.

Kā rīkoties ierosinājumu vai sūdzību gadījumā?

Mēs labprāt saņemsim jūsu ierosinājumus, kā arī izskatīsim jebkādas sūdzības par mūsu darbu. Lūdzu adresējiet savas atsauksmes un komentārus uz e-pasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Visas sūdzības izskata uzņēmuma vadītājs un tas tiks atrisinātas ne ilgāk kā 7 dienu laikā.

Klientu piemēri

​Enola

Piesaistīja finansējumu ar mērķi apgādāt ķīmijas laboratorijas ar nepieciešamo aprīkojumu un turpināt nodrošināt izcilu servisu

​Saukumi

Sāka izmantot Capitalia rēķinu pirkšanas pakalpojumu ar mērķi paplašināt biznesu un nodrošināt ātrāku naudas plūsmu

​Gandrs

Uzsākot jaunu sezonu uzņēmums palielināja apgrozāmos līdzekļus un iegādājās sezonas aktuālākos produktus

Ērenpreiss

Gatavojoties kārtējai sezonai, uzņēmums pasūtīja nepieciešamos izejmateriālus no Āzijas jaunu riteņu ražošanai.

Thomson solutions

Pēc piedalīšanos starptautiskā izstādē, uzņēmums pasūtīja jaunākās žalūzijas no Vācijas un Spānijas, nodrošinot plašāku produktu spektru saviem klientiem

Take a look

Paplašinot esošo biznesu, uzņēmums atvēra jaunu optikas tirdzniecības vietu Rīgas centrā ar specializāciju uz zīmola briļļu tirdzniecību

Shadow

Paplašinot darbību uzņēmums iegādājies papildus iekārtas un materiālus, remonta, restaurācijas un krāsošanas darbiem

Valtera Restorāns

Restorāns Rīgā ar papildus finansējuma palīdzību atjaunoja un papildināja virtuvi ar augstākās kvalitātes iekārtām

Taste Caps!

Uzņēmums, kas specializējas augļu, ogu un riekstu saldumu ražošanā, piesaistīja papildus kapitālu izmaksu segšanai nesezonā
+371 2880 0880