Sīkdatņu politika
Šī vietne izmanto sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Tās tiek izmantotas, lai veiktu apmeklētāja atpazīšanu. Turpinot apmeklēt šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrājam sīkdatnes Jūsu ierīcē. Jebkurā laikā Jūs varat sīkdatnes dzēst, lai atsauktu piekrišanu to izmantošanai.

Aizdevums uzņēmumiem
apgrozāmo līdzekļu un investīciju finansēšanai

Pielāgots aizdevums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kuriem ir nepieciešams kapitāls apgrozāmo līdzekļu vai investīciju finansēšanai. Mēs piedāvājam kredītu uzņēmumiem līdz 100,000 eiro apmērā uz termiņu līdz 5 gadiem

Aizdevums uzņēmumiem priekšrocības

Pieejams

Visi kredītspējīgie uzņēmumi saņem finansējuma piedāvājumu

Elastīgs

Brīvi pielāgojams aizdevuma termiņš atkarībā no biznesa nepieciešamības

Vienkāršs

Minimāla dokumentācija, lēmums un pārskaitījums vienas darba dienas laikā

Pieteikties aizdevumam

Pieteikties aizdevumam var finanšu plānošanas platformā MANA CAPITALIA vai aizpildot formu:

Aizdevuma uzņēmumam pamata noteikumi

  • Aizdevuma summa: Aizdevumi no EUR 1,000 līdz 100,000 gan apgrozāmiem līdzekļiem gan investīcijām
  • Termiņš: Elastīgs termiņš no 1 līdz 60 mēnešiem, pielāgojoties uzņēmuma vajadzībām
  • Dokumentācija: Aizdevuma saņemšanai jāiesniedz tikai bankas konta izraksts un bilance (ne vecāka kā 3 mēneši)
  • Izvērtēšana: Vienas darba dienas laikā no dokumentu saņemšanas
  • Nodrošinājums: Tipiski bez prasības par nodrošinājumu
  • Izmaksas: Aizdevuma gada pārmaksa no 8% gadā. Citas maksas saskaņā ar mūsu cenrādi

Mēs ieteiksim klientam, kurš no mūsu finansējuma produktiem uzņēmumam ir vispiemērotākais, un aicinam sazināties ar mums jebkādu jautājumu gadījumā: +371 2880 0880 un finansejums@capitalia.lv

Klientu piemēri

Esam finansējuši vairāk kā 1000 mazos un vidējos uzņēmumus Baltijas valstīs:

Ērenpreiss

Ērenpreiss Original ir ne tikai vispārzināmo senlaicīgo Ērenpreiss velosipēdu restaurācijas darbnīca, kā arī velosipēdu ražotājs un tirgotājs. Ar savām jaunajām riteņu kolekcijām uzņēmums ir ieguvis vairākas starptautiskas atzinības.

Taste Caps!

Taste Caps! ir zīmols, ko atpazīstam pēc izsmalcinātām un dabīgām Latvijas augļu, ogu un riekstu trifelēm un bezglutēna mandeļu cepumiem, kas ieguvuši atzinību, gan to dabisko sastāvdaļu un garšu, gan dizaina dēļ.

Cenrādis

Aizdevumi uzņēmumiem tiek izsniegti pēc sekojoša cenrāža:
Kredīta izmaksas: no 8% gadā
Pieteikumu izskatīšana un uzraudzība: bez maksas
Kredīta noformēšana: 2,5% no kredīta summas, min EUR 150
Kredīta noformēšana atkārtotiem klientiem: 1,25% no kredīta summas, min EUR 100
Ķīlas reģistrācija: pēc valsts nodevu cenrāža
Grozījumi atmaksas grafikā: 1% no atlikušās summas, min EUR 100
Brīdinājuma vēstule par saistību neizpildi: EUR 20

Aizdevuma process

Kredīta pieteikums

Lai uzsāktu uzņēmuma kredīta izvērtēšanas procesu, mēs aicinam aizpildīt pieteikumu mājas lapā. Alternatīvi pieteikumu var veikt, zvanot uz 28800880, sūtot e-pastu uz finansejums@capitalia.lv vai apmeklējot kredītspeciālista konsultāciju klātienē (Rīgā, Brīvības 40 - 35, Rīga).

Papildinformācijas saņemšana

Pēc pieteikuma saņemšanas ar jums sazināsies Capitalia kredītspeciālists un pa telefonu apstiprinās aizdevuma pieteikumā minētos datus, kā arī palūgs uzņēmumam iesniegt papildus datus (bankas konta izraksts un operatīvā bilance).

Kredīta izvērtēšana

Balstoties uz saņemtajiem datiem vienas darba dienas laikā, Capitalia pieņem lēmumu gan par piedāvājamā finansējuma apmēru, gan aizdevuma noteikumiem. Piedāvājums tiek nosūtīts klientam.

Līguma noslēgšana

Pēc aizdevuma noteikumu apstiprināšanas ar klientu, kredītspeciālists sagatavo nepieciešamo līgumu dokumentāciju uzņēmuma kredīta noformēšanai. Vienojoties par abām pusēm izdevīgu laiku, mēs norunāsim tikšanos un līgumu parakstīšanu. Aicinām klientus izmantot arī e-paraksta sniegtās priekšrocības. Klients saņem naudu vienas darba dienas laikā kopš līguma noslēgšanas.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kam ir piemērots Capitalia aizdevums biznesam?

Capitalia piedāvātais aizdevums ir vidēja termiņa aizdevums uzņēmumiem, lai finansētu apgrozāmo līdzekļu un pamatlīdzekļu investīcijas. Mūsu kredīts ir speciāli izstrādāts finansējuma produkts mikro, maziem un vidējiem uzņēmumiem un tas ir daudz pieejamāks par banku aizdevumu. Papildu materiālus, informāciju un ieteikumus uzņēmumiem par finansējuma saņemšanu esam apkopojuši mūsu Jaunumu sadaļā.

Kāpēc izvēlēties mūsu aizdevumu?

AS Capitalia aizdevums ir nozīmīgi pieejamāks kā komercbanku kredīti. Mēs sniedzam finansējumu uzņēmumiem, kuriem bankas kredīts nav piemērots vai pieejams. Tāpat šis aizdevums uzņēmumiem ir risinājums situācijās, kad naudas līdzekļi nepieciešami ātri un vienkārši. Capitalia kredītu izskatīšanas un piešķiršanas laiks ir ievērojami īsāks kā citām kredītiestādēm, turklāt iesniedzamo dokumentu apjoms un procedūru skaits ir nozīmīgi vienkāršots. Capitalia izskata kredītu pieteikumus no kompānijām visās darbības nozarēs.

Vai par kredīta pieteikuma izskatīšanu ir jāmaksā?

Nē, aizdevuma pieteikuma izskatīšana ir bezmaksas. Neatkarīgi no tā, vai lēmums par aizdevuma piešķiršanu ir pozitīvs vai negatīvs, ar aizdevuma izvērtēšanu saistītos izdevumus sedzam mēs paši. Piešķirot kredītu, mēs lūgsim klientu segt kredīta noformēšanas un ķīlas reģistrācijas (ja nepieciešams) izmaksas saskaņā ar mūsu cenrādi.

Kā tiek noteikta aizdevumu procentu likme?

Aizdevuma maksa un aizdevuma procentu likme tiek noteikta, vērtējot katru uzņēmumu atsevišķi. Vairāki rādītāji, tajā skaitā summa, termiņš un kredītrisks nosaka aizdevuma maksas apmēru katram klientam. Mēs aktīvi īstenojam praksi samazināt procentu likmes tiem klientiem, kas savlaicīgi veic ikmēneša aizdevuma apmaksu. Tāpat atkārtotiem klientiem aizdevuma maksa ir zemāka.

Uz kādu termiņu var saņemt aizdevumu?

Aizdevums apgrozāmajiem līdzekļiem tiek piešķirts uz termiņu līdz 1 gadam, savukārt investīciju projektiem – līdz 5 gadiem. Neskatoties uz izvēlētā aizdevuma termiņa ilgumu, uzņēmumiem vienmēr pastāv iespēja atmaksāt aizdevumu priekšlaicīgi (bez soda sankcijām). Situācijās, kad uzņēmumam līdzekļi ir nepieciešami neregulāri un uz īsu laiku, aicinām iepazīties ar mūsu rēķinu pārdošanas pakalpojumu.

Vai iespējams aizdevumu atmaksāt pirms līgumā paredzētā termiņa?

Jā, kredītu ir iespējams atdot pirms līgumā paredzētā termiņa bez jebkādām soda sankcijām. Veicot aizdevuma priekšlaicīgu atmaksu, klientam ir tikai jāsedz tekošā mēneša procentu maksājums.

Vai vienam uzņēmumam var vienlaicīgi būt aktīvi vairāki Capitalia kredīti?

Jā, arī Capitalia klienti, kam jau ir aktīvi kredīti, var pieteikties un saņemt papildu aizdevumu tam pašam vai saistītam uzņēmumam. Katram klientam tiek piešķirts un regulāri atjaunots kredītlimits, kura ietvaros brīvi kompānija var saņemt papildus līdzekļus vienas darba dienas ietvaros. Pieteikties papildus aizdevumam un apskatīt pieejamo papildus limitu var arī finanšu platformā MANA CAPITALIA.

Vai aizdevums ir pieejams uzņēmumam, kam jau ir citas kredītsaistības?

Jā, Capitalia pieņem un izvērtē kredīta pieteikumus arī no tiem uzņēmumiem, kam jau ir citas kredītsaistības, piemēram, bankas aizdevums.

Kā rīkoties nestandarta kredīta vajadzību gadījumā?

Nestandarta situācijās mēs aicinām sazināties ar mūsu kredītspeciālistu un pārrunāt aktuālo situāciju pa telefonu vai satiekoties. Capitalia ir izstrādājusi un piedāvājusi daudzus nestandarta situāciju kredītus, un mēs esam spējīgi ātri un objektīvi piemēroties katrai vajadzībai. Tāpat mēs esam gatavi palīdzēt klientiem piesaistīt finansējumu arī no citiem avotiem, piemēram, biznesa enģeļiem, bankas vai riska kapitāla fonda.

Kad ir jāsāk aizdevuma atmaksa?

Uzņēmuma kredīta atmaksa ir jāsāk nākamajā mēnesī pēc kredīta saņemšanas. Izņēmuma gadījumos varam vienoties, piemēram, par tikai procentu maksājumu veikšanu pirmajos mēnešos pēc aizdevuma izsniegšanas.

Kā rīkoties ierosinājumu vai sūdzību gadījumā?

Mēs labprāt saņemsim jūsu ierosinājumus, kā arī izskatīsim jebkādas sūdzības par mūsu darbu. Lūdzu adresējiet savas atsaukmes un komentārus uz epasta adresi atsauksmes@capitalia.lv vai zvaniet uz kontaktos norādīto informāciju. Visas sūdzības izskata uzņēmuma vadītājs un tas tiks atrisinātas ne ilgāk kā 7 dienu laikā.

Papildjautājumu gadījumā mēs lūdzam rakstīt uz e-pastu finansejums@capitalia.lv vai zvanīt uz +371 2880 0880.